Heakorrateenus

Heakorrateenus hõlmab endas koristust, eripuhastus ning hügieenitarvikute täitmist tagavat teenust. USS Haldusel on koguemusi nii avalike asutuste heakorratöödega, kui ka väga nõudlike eraklientidega.


310 Kinnistu välisterritooriumi korrashoid

Väilsterritooriumi korrashoiu alla võib arvestada nii kõnnitede, parklate, haljasalade, veekogude, kui ka spordi- ja mänguväljakute puhastamist ja hooldamist. Kõik sõltub konkreetse objekti kinnistul paiknevate objektide ja väikevormide olemasolust ja kliendi soovidest.

320 Ehitiste välispiirete ja tarindite puhastamine

Hõlmab endas fassaadide, akende, vitriinide, katuste puhastamist. Välistreppide süvapuhastamist ja muid välispindade puhastamist. Üldiselt pakume neid teenuseid eritöödena lähtuvalt kliendi tellimustest või halduri ettepanekutest kliendile, kuid on võimalik lisada teenuseid ka lepingusisesteks teenusteks kokkulepitud sagedusel ja perioodidel.

330 Siseruumide koristus ja puhastus

Hõlmab endas põhiotstarbeliste, üldkasutatavate ja tehniliste ruumide puhastmist ja koristamist. Eritöödena pakume ka põrandate süvapesu ja kaitsetöötlust ning konstruktsioonide ja tehnosüstemide erakorralisi puhastustöid.

Küsi pakkumist

Et saaksime teha just Sinu vajadustest lähtuva pakkumise, täida palun alljärgnev ankeet. Võtame Sinuga ühendust 5 tööpäeva jooksul ning räägime lähemalt!

Meie müügimeeskonnaga saad ka kontakteeruda E-R 9:00-17:00, telefonil +372 5665 1833 või e-maili usshaldus@uss.ee teel.

Testt

  • Teenus